Показати ціни в
Testing server U
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]

Європа

Авиабилеты в Европу

 
 

Список стран

 

Особливості

Європа – місце, де минуле, сьогодення і майбутнє живуть пліч-о-пліч. Тільки тут можна відвідати найстаріші замки в світі, живучи при цьому в суперсучасному готелі. Якщо Ви плануєте відпочити всього кілька днів – Європа ідеальне місце для цього. Щоб Ви не запланували відвідати, Ви укладетеся в мінімальні терміни за часом.

Важливо знати мандрівникові

Європа найбільш зручне місце, щоб подорожувати для жителей України. Для того щоб відвідати Старий Світ не потрібно додатково відвідувати лікаря і боятися за власне здоров’я, не потрібно купувати одяг або пристосування, які не знадобляться Вам в звичайному житті. Подорожувати Європою можна і безпечно будь-яким мислимим і немислимим способом. Всі куточки її розвідані і населені, тому як би Ви не поїхали, Вам не доведеться ночувати під відкритим небом або ж марно шукати когось, хто поговорить з Вами англійською. Також немає сенсу запасатися гігієнічними засобами, ліками і звичною їжею. Все це Ви легко зможете знайти у будь-якому місті. Майже всі країни Європи вимагають відкриття візи для подорожей. І не в усі країни відкрити її легко. Зате, наприклад, відкриваючи візу в одну з країн Шенгенської угоди, Ви зможете за одну поїздку відвідати їх всі. Найлегше відкривати візу в європейські країни тим, хто вже виїжджав за кордон раніше. Тому не бажано свою першу подорож планувати в країни Шенгену. Почніть з ближчих наших сусідів. Або ж подбайте про це заздалегідь і надайте туркомпанії оформляти візу за Вас. Перша відмова може закрити Вам двері в Європу на деякий час.
Але нагадуємо, що з червня власники біометричних паспортів можуть відвідати країни Європи без віз.

Види відпочинку

Європа надає туристам всі можливі види відпочинку. Серед них і освіту за кордоном: літні курси, мовні курси, освітні тури. І подорож автостопом, яка в Європі настільки поширена, що Ви навіть здивуєтеся. І тури вихідного дня, коли за одні вихідні Ви відпочинете та відвідаєте відразу кілька не тільки міст, але навіть країн. Екстремальний і елітний спорт: тут Ви зможете і посерфити, і покататися на лижах, і навчитися їздити верхи або грати в гольф. А ще Вас завжди чекають найвідоміші музеї та пам’ятки старовини.

Варто відвідати

Важко перелічити всі місця Європи, які варто відвідати. Їх незліченна безліч і кожне з них унікальне по-своєму, адже культурна спадщина Європи велична, а природні і кліматичні умови представлені від арктичних до субтропічних. Серед визначних пам’яток: Абатство Мельк – найвідоміший монастир Австрії, пісяючий хлопчик – знаменитий фонтан Брюсселя, парк Леголенд в Данії, Стоунхендж і Біг Бен, Ейфелева Вежа і Акрополь, Колізей та палац Дожів у Венеції… 

  europe_big europe_big_1 europe_big_2
Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.