Показати ціни в
Testing server U
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]

Прага

Прага – справжня перлина туристичної Європи. Як туристичний центр вона була відкрита відносно недавно, але вже входить в десятку кращих туристичних міст Старого Світу поряд із Римом, Барселоною, Лондоном.

У той же час Прага – найулюбленіше місце для відпочинку і подорожей українських туристів. Авіаквитки до Праги вигідно купувати для подорожі не тільки в столицю Чехії, але й в інші курорти і містечка цієї країни. Бронюйте доступні квитки на літак швидко і легко в Інтернеті на сайті Airlife.ua або скористайтеся послугами нашого центру клієнтської підтримки.
Авиабилеты в Прагу

Авіаквитки до Праги з Києва, Одеси чи Львова

 До Праги на даний момент прямі авіарейси здійснюють 4 авіакомпанії: МАУCzech Airlines, Icelandair і Hahn Air. Авіаквитки до Праги на всі рейси цих авіакомпаній Ви можете забронювати на сайті Airlife. Для зручності бронювання авіаквитків Київ-Прага введіть в поле «Пункт прибуття» форми трилітерний код аеропорту: PRG.

Доступні маршрути з України

Прага є зручним стикувальним пунктом для мандрівників з України в міста Європи: Барселону, Копенгаген, Мадрид, Мілан, Рим та інші.

Аеропорт Рузіне

Міжнародна назва Letiště Praha-Ruzyně

Код ІАТА PRG

Адреса Letiště Praha, a. s., K Letišti 6/1019, 160 08 Praha 6

Телефон довідки +420 220 113 314, 113 321

Відстань до Праги – північно-західна околиця міста, 17 км від центру

Схема Міжнародного Аеропорта імені Вацлава Гавела

Корисна інформація

 

Різниця у часі Київ-Прага

Різниця у часі між Києвом і Прагою становить -1 годину.

Мова спілкування

Офіційна мова Чехії – чеська, якою говорять більше ніж 96% її жителів. Але не хвилюйтеся, на даний час ви не повинні мати жодних проблем спілкуючись англійською або німецькою мовою у більшості міст. Більшість літніх людей часто володіють і російською мовою. Хоча чеська мова вважається досить складною, ми рекомендуємо вам спробувати почати вивчення деяких загальних фраз. Чехи вітають подібні ваші зусилля, і будуть завжди готові вам допомогти. Крім цього, в українській, російській і чеській мовах є багато схожих слів.

Офіційна валюта Чехії

Чеська крона є офіційною валютою Чеської Республіки.

Телефонний код

Телефонний код Чехії +420. У Праги немає свого коду, у номері є 9 цифр і він починається на 2.

Визначні пам’ятки Праги

 • Карлів міст, Старе місто і Мала Страна (Karlův most, Stare Mesto, Malá Strana) – Старе місто – старий район Праги, де зосереджена величезна кількість визначних пам’яток. Мала Страна – район з масою церковних пам’яток і палаців. Обидві місцевості пов’язані між собою розкішним Карловим мостом.
 • Празький Град і Градчани (Pražský hrad, Hradčany) – Празький Град – найбільша фортеця Чехії, історико-політичний і культурний центр країни. Градчани – багатий дворянський район Праги, заснований ще в 1320 році, який примикає на заході до Празького Граду.
 • Нове місто (Nové Město) – празький район, був закладений Карлом IV в 1348 році. Його серцем є Вацлавська площа – головна площа міста. Так само саме тут можна побачити знаменитий Танцюючий будинок та інші пам’ятки.
 • Музей Кампа (U Sovovych mlynu 2) – Музей, присвячений мистецтву Чехії 20 ст. Відомий своїми оригінальними і досить незвичайними експонатами. Основою музейного фонду є колекція Меди і Яна Младкових.

Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.