Share Button

Бурдж Халіфа не тільки найвищий хмарочос у Дубаї , а й найвища споруда в світі! 828 метрів захоплення, 128 поверхів краси і відчуттів. Продуманий до дрібниць проект відкриває максимальний вид на Перську затоку.

Бурдж Халіфа – це повноцінний комплекс офісів, 9 готелів, квартир та апартаментів, дизайн яких розробляв сам Армані. Біля підніжжя цього гіганта з одного боку його Величність – Перська затока, з іншого – знамениті танцюючі фонтани . Який номер ви б не забронювали – ви у виграші. На даху хмарочоса планують побудувати високі, і, звичайно, найкрасивіші в світі танцюючі фонтани. Але все це потім, а зараз ви особисто можете насолодитися неповторним видом і побувати на висоті, яка значно перевищує пташиний політ.

Закохатися в співаючі фонтани . Це незабутньо, як і все в Дубаї. Це справжня феєрія світла, звуку і води, змусить серце будь-якого циніка битися швидше в три рази, а то і швидше. Серцю в цьому випадку взагалі дістається найбільше. Воно то злітає високо за хмари, то опускається до самих п’ят.

Доза драйву в найбільших аквапарках . Що тут говорити, там просто круто! Як дітям, так і дорослим. Кожен з них побудобаний в кращих традиціях – величезні, вражаючі, незабутні. Ми ж рекомендуємо 4 найпопулярніші: Dreamland, головне місце Дубаї для сімейного відпочинку – Wild Wadi, Wanderland і звичайно амбітний проект всього Близького Сходу – Aquaventura.

Дубаї – це розкіш і це не секрет. Сюди приїжджають витрачати гроші. Де? Звичайно в Dubai Mall . Однак, якщо у ваші плани надмірне марнотратство не входило, ви все одно знайдете, чим себе зайняти тут. Крім нескінченної кількості магазинів і бутиків, з безліччю брендів, тут просто сила – силенна розваг: дитячий розважально-освітній комлекс, самий золотий базар в світі, один з найбільших океанаріумів в світі, тематичні парки і т.д. Словом, тільки тут можна провести цілий тиждень. Беріть з собою теплу кофту, навіть влітку, кондиціонери тут теж кращі.

Побачити диво науки, техніки і нескінченність людської уяви – штучний острів Пальма Джумейра . Просто побачити на власні очі нескінченні шикарні готелі і вілли, а також відправитися на екскурсію в один із найлегендарніших готелів ОАЕ – Atlantis – The Palm.

Пообідати в Бурдж-аль-Араб. Ще один шикарний 7-зірковий готель Дубая. Один з ресторанів готелю, «Аль-Мунтаха», знаходиться на висоті 200 метрів над Перською затокою, і з нього відкривається вид на Дубаї. Підйом на нього здійснюється панорамним ліфтом. До речі, в готелі Бурдж-аль-Араб вартість номерів теж захмарна, як і сам готель. Наприклад, самий “бюджетний” номер де люкс можна забронювати за 1 180 Euro. Забронювати номер з доступом в водний парк розваг Wild Wadi Waterpark можна “всього” за 1 339 Euro. Звичайно, забронювати номер в готелі Бурдж-аль-Араб – задоволення не дешеве, але це ж 7-зіркових готель!

Провести літо в жаркій країні на лижах? І це тут можна. Ski Dubai . Ну звичайно, найбільший і най-най гірськолижний комплекс на Близькому Сході. Знаходиться в торговому комплексі Mall of the Emirates. Схил оточує територію 3 тис м2 з різними трасами, уступами для скелелазіння, крижаною печерою і кінотеатром.

Від крижаних схилів до барханів пустелі. Сафарі . Ось так емоції і картинки змінюються в Дубаї. Якщо у вас залишився час, обов’язково відвідайте сафарі на джипах. Існує навіть такий вислів: «Хто не був на сафарі, той не був в Арабських Еміратах”.