Share Button

imgonline-com-ua-resize-iHegX0wb7OHMB

У готелях мережі Aloft, які находяться в США, з’явилися номери з голосовим управлінням. Забронювавши номер в готелях Aloft Boston Seaport і Aloft Santa Clara, мешканці можуть управляти температурою повітря, рівнем освітлення, вмикати і вимикати телевізор і музику за допомогою голосових команд, починаючи їх фразою «Hey Siri».

Технологія мовного управління працює на базі програмного забезпечення Siri компанії Apple. У кожній кімнаті встановлено iPad з додатком Aloft. Включаючи його, майже будь-яка фраза, розпочата з заповітного вітання, сприйматися як команда.

Клієнти, які забронювали готель мережі Aloft, також можуть запитати у розумного номера про погоду, дізнатися про визначні пам’ятки або поцікавитися про меню найближчого ресторану. Розробники створили програму таким чином, що вона розпізнає навіть розмиті за змістом фрази.

Наприклад, досить сказати англійською «охолодити номер» і кондиціонер почне працювати на більш низькій температурі. Шанувальники традиційних готелів і звичного готельного сервісу швидше за все назвуть цю опцію дурощами. А ті, кому з гаджетами спілкуватися комфортніше, ніж з живими людьми, мабуть, скажуть, що це «прикольно».

Непогано, приймаючи душ, крикнути з ванної Siri, щоб та запустила улюблений ранковий плей-лист. Останнє стане можливим, якщо заздалегідь дозволити доступ готельному iPad до свого аккаунту на iTunes.

Незабаром, забронювавши готель мережі Aloft, не будуть не потрібні ключі від номера. Двері будуть відкриватись за допомогою програми, встановленою на смартфоні. Прикладаєш смартфон до замку – і ти в номері.

Так само мандрівники, які забронювали готель Aloft, зможуть побачити робота Botlr, який схожий на великий пилосос, і який працює в готелі обслуговуючим персоналом. Ім’я утворене від англійського robotic butler ( «роботизований дворецький»). На верхній кришці робота дисплей, під кришкою – місце для перевезення преси, рушників, туалетного приладдя, які Botlr якраз і доставляє в номери на прохання клієнтів готелю. Прохання, як уже можна напевно здогадатися, оформляються через програму в смартфоні. Через смартфон же можна залишити Botlr «чайові» у вигляді позитивних відгуків.