Share Button

У 2018 році між Україною та Мальтою стартує пряме авіасполучення. Відповідну заяву було зроблено в ході зустрічі президентів України і Мальти Петра Порошенка і Марі-Луїз Колейро Прека, сказано на сайті глави української держави.

«Навесні наступного року між Україною та Мальтою стартує пряме авіасполучення», — написав прес-секретар українського президента Святослав Цеголко в Twitter.

При цьому сам глава держави заявив, що налагодження прямого авіасполучення між країнами буде мати не тільки туристичний вимір, а й вплине на освіту, бізнес-контакти та соціальні програми.

«Я дійсно ціную, що ці практичні досягнення наших переговорів зближують наші країни. Більше українців, маючи можливість подорожувати без віз, поїдуть на Мальту, відкриють для себе цю прекрасну країну», — сказав Порошенко і додав, що і мальтійці зможуть відвідати такі українські міста як Київ, Харків, Одесу та інші цікаві історичні місця нашої країни.

Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека підкреслила, що сполучення між нашими країнами має надзвичайно важливе значення для того, щоб зробити їх більш доступними для громадян. «Ми переконані, що мальтійські та українські туристи зможуть насолодитися тією різнобарвною культурою, яку мають наші країни. Відкрити для себе історію і те, що робить наші країни унікальними», — зазначила вона.

За словами президента Мальти, після вступу в силу Угоди про асоціацію Україна-ЄС, лібералізації візового режиму, створення відповідних умов для розвитку бізнесу, саме бізнес і буде зацікавлений у такому прямому сполученні між двома країнами.

>>> Забронювати авіаквитки на Мальту <<<