Share Button

Drinks_Coffee_Airplane_487181

Якщо економити, то на всьому – такий девіз істинного бюджетного туриста. Витративши багато часу на пошуки дешевих авіаквитків, витрачається ще більше часу на пошуки бюджетного готелю. Але найбільше зусиль вимагає харчування – знайти місце, де за повноцінний обід не доведеться віддати цілий статок нині дуже складно, особливо якщо мова йде про місця, де просто багато туристів. Наприклад, аеропорт. Ви знаєте, де бюджетно пообідати в аеровокзалі? Пропонуємо Вам цінну інформацію про заклади в кількох аеровузлах світу, де годують смачно, а головне дешево.

Міжнародний аеропорт Суварнабхумі, Бангкок
Купуючи авіаквитки в Бангкок готуєшся не тільки до перельоту, але і до захмарних цін. Обід в аеровокзалі може влетіти в чималу копієчку, якщо, звичайно, не знати, де його купувати. У Суварнабхумі є бюджетна їдальня, розрахована на співробітників підприємства. Розплачуються в ній купонами, які продаються на вході. Один купон – 5 бат (за нинішнім курсом 3,65 грн). Купуєте стільки купонів, скільки потрібно (перед цим можна зайти прицінитися). В середньому на обід знадобитися 40-50 бат (29-36 грн), що дорівнює 8-10 купонами. Знайти цю харчевню не складно, вона розташована поверхом вище від виходу до поїздів в місто.

Аеропорт Вантаа, Гельсінкі
Купуючи авіаквитки в Гельсінкі , можна не боятися «кусючої» вартості. Тут, як не дивно, також виявилася кафешка з прийнятними для Європи цінами на обіди – Cesar’s Daily Buffet. Це не дуже великий заклад, що пропонує клієнтам різні варіанти Buffet (буфета або шведського столу). Система обслуговування, як в нашій «Пузотій хаті»: берете тацю, накладаєте в тарілки все, що сподобається і розраховуєтесь на касі в кінці залу. Єдина відмінність – тут є вже готове меню, на яке діє фіксована ціна. Наприклад, сніданок можна купити холодний (закуски, нарізки, пластівці, чай/кава), теплий (нарізки, пластівці, каші, чай/кава) або бізнес (холодний + теплий). Вартість двох перших – 5,60 євро, останнього – 8,4 євро. Також тут надані різні варіанти обіднього шведського столу за різними цінами (2 євро за 100 грам салату, 5,90 євро за суп і салат без обмеження, 9,70 євро – салат+друга страва+салат БЕЗЛІМ). Cesar’s Daily Buffet знаходиться в Терміналі 2.

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка, Стамбул
Ті, хто любить подорожувати, точно купували авіаквитки в аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі. І Вас неодмінно цікавило питання бюджетного місця для перекусу. Якщо тоді Ви його не знайшли, то наступного разу у Вас неодмінно вийде. Отже, економно поїсти можна в Botanik Cafe – це заклад, де в основному втамовують свій апетит співробітники аеровокзалу. Комплексний обід в цій кафешці обійдеться приблизно в 10 турецьких лір. Знаходиться Botanik Cafe у внутрішньому терміналі (Термінал 1).