Share Button

cheap-business-first-class-flights-to-florence-italy-jetsetz

Мрієте летіти на відпочинок, сидячи в зручному кріслі з келихом мартіні або вина і насолоджуватися хмарами? А чи знаєте Ви, що кожен мандрівник, який купив квиток економ класу, може виявитися щасливим пасажиром бізнес класу. Як це можливо? Давайте розглянемо всі можливі варіанти.

Купити квиток в бізнес клас за милі

Цей спосіб найпривабливіший і порівняно доступний пасажирам, які люблять подорожувати і часто користуються послугами авіакомпаній, адже, швидше за все, вони вже стали учасниками програми лояльності Miles and More авіакомпанії Lufthansa може купити авіаквиток в обидві сторони бізнес класу обслуговування за 45 тис. миль. Квиток на літак в одну сторону обійдеться туристу в 22,5 тис. миль.

Купити апгрейд в бізнес клас за милі

Як і в першому варіанті, учасник бонусної програми може скористатися накопиченими милями, щоб опинитися в бізнес класі. Тільки доведеться витратити не тільки наявні бонуси, але й гроші. Це означає, що пасажир може купити дешевий авіаквиток в економ клас, а потім підвищити рівень обслуговування до бізнесу за рахунок миль. Наприклад, за програмою лояльності Miles and More від компанії Lufthansa, підвищення обслуговування обійдеться в 10 тис. миль (якщо клас бронювання авіаквитка , наприклад, Y – стандартний економічний) або 15 тис.миль (клас бронювання авіаквитка М – туристичний зі знижкою). У різних авіакомпаній дані умови індивідуальні.

Купити апгрейд за гроші

Шукаємо авіаквиток економ класу, бронюємо його і купує. А далі є два варіанти :

  • робимо апгрейд до бізнес класу в аеропорту. Найчастіше авіакомпанії пропонують таку послугу, коли до вильоту залишилося зовсім небагато часу, а в бізнес класі ще є вільні місця. Чим більше місць і менше часу, тим нижче вартість апгрейда. Найчастіше ціна авіаквитка економ класу і послуга підвищення рівня обслуговування обходяться значно дешевше, ніж придбання авіаквитка в бізнес клас.
  • апгрейд на стійці реєстрації в аеропорту або ж під час посадки. Якщо політика авіакомпанії дозволяє, то пасажиру назвуть суму послуги. Вся процедура оформляється документально, а оплата здійснюється банківською карткою клієнта або за допомогою мобільного терміналу.

Безкоштовний апгрейд в разі овербукинга

Найчастіше авіакомпанії пропонують своїм клієнтам безкоштовне підвищення обслуговування з економ до бізнес класу в разі овербукинга (перепродажу авіаквитків). Можливість такої послуги також залежить від тарифу авіаквитка – чим нижче тариф, тим менше шансів. Це як лотерея, можливо пощастить. Але і випадок везіння виключати не будемо. Якщо під час реєстрації в аеропорту пасажиру повідомили, що всі квитки економ розпродані, то є три варіанти дій співробітників авіакомпанії:

  • якщо тариф авіаквитка дозволяє – авіапасажирові запропонують безкоштовний апгрейд;
  • якщо тариф авіаквитка не передбачає підвищення класу – пасажиру запропонують місце в бізнес класі, але всі послуги (харчування, допустима норма ручної поклажі тощо) будуть надаватися як пасажиру економ класу;
  • якщо на борту не залишилося вільних місць, то пасажиру запропонують найближчий наступний рейс (навіть якщо тариф авіаквитка передбачає апгрейд)