Share Button

28 липня в UBI Business Conference Hall відбувся V ювілейний Aвіафорум.

Авіафорум-2017 зібрав рекордну кількість учасників і спікерів за всю історію івенту.

В якості спікерів участь взяли 13 представників провідних світових авіакомпаній: Lufthansa, Air Astana , Qatar Airways, Міжнародні авіалінії України , UP by El AL, Etihad Airways , Brussels Airlines, Azerbaijan Airlines з дочірньою Buta Airways, Georgian Airways, Atlasglobal , airBaltic, Turkish Airlines, фахівці міжнародного аеропорту «Бориспіль» та асоціації «Аеропорти України», а також організатор Авіафоруму – квитковий консолідатр Airlife. Вперше Авіафорум розширив горизонти, об’єднавши не тільки авіакомпанії, але і аеропорти України.

width

Серед учасників Авіафоруму-2017: топ-менеджери і представники національних офісів по туризму, турагенти та туроператори, авіа експерти і журналісти провідних туристичних видань.

width

Новинкою Авіафоруму-2017 стало не тільки участь аеропортів, а й 5 тематичних напрямків: продукт, технології, маркетинг, сервіс і крос-продажі. Тематичні блоки дали можливість учасникам обрати корисну і цікаву тематику і почерпнути від експертів багато нового, тому що не всю інформацію можна знайти у відкритому доступі, а представлені презентації авіакомпаній авторські та ексклюзивні.

Протягом дня спікери ділилися новими трендами і перспективами, при цьому розкриваючи найактуальніші теми сьогоднішнього дня, своїм досвідом, а також стратегіями, інноваціями і онлайн-тенденціями в продажу авіаквитків.

width

Варто відзначити, що Авіафорум-2017 відвідали учасники більш ніж з 5 великих міст України, що говорить про те, що інтерес до форуму значно зростає з кожним роком.

Завдяки унікальній діалоговому майданчику професіонали авіа та туристичної галузей задали темп і орієнтири на 2018 рік.