Share Button

Готель Nishiyama Onsen Keiunkan, Японія
Рік будівництва: 705
Готель Nishiyama Onsen Keiunkan – це найстаріший готель в світі! Готель знаходиться на гейзері і власниками готелю з самого його заснування і по сьогоднішній день є сім’я Махіто. Цікаво те, що готель вважається ще й найстарішою діючою компанією. Коли тисячу років тому на гарячі джерела приїжджали самураї і імператори, вони зупинялися саме в Nishiyama Onsen Keiunkan.

Дорога з Токіо до готелю займе 1,5 години. Готель оформлений в традиційному японському стилі, а з номерів відкривається чудові гірські пейзажі. Одна ніч в не самому дорогому номері обійдеться приблизно в $ 460.

Готель Otterburn Castle Country House, Великобританія
Рік будівництва: ~1086
Otterburn Castle Country House – справжній замок в англійському стилі, з численними башточками, вузькими вікнами і старовинною кладкою. Тризірковий готель знаходиться в графстві Нортумберленд, має в своєму розпорядженні 17 номерів з ванними кімнатами. З вікон камінної зали постояльці готелю можуть милуватися садом і озером. Гості можуть посидіти у великій залі з каміном і французькими вікнами, з яких відкривається вид на сад і озеро. Ходять чутки, що в замку водяться привиди. Одна ніч в двомісному номері обійдеться в суму від 5 000 грн.

Belmond Hotel Caruso, Італія
Рік будівництва: ~1050
Цей старовинний готель розташований в палаццо XI століття. Спочатку будинок служив маєтком знатної неаполітанської родини, а в 1893 році отельер і за сумісництвом відмінний винороб Панталеоне Карузо відкрив в ньому готель. У 2005 році палац викупила фірма Orient-Express Hotels. Сьогодні в готелі можна забронювати розкішний номер, а також поплавати у великому басейні та поснідати на відкритій терасі.

Готель Zum roten Bären, Німеччина
Рік будівництва: 1120
Готель Zum Bären Roten вважається найстарішим в Європі: він працює як готель з року його заснування. Назва готелю перекладається як «Червоний ведмідь» і знаходиться у Фрайбурзі, всього в 60 км від Базеля ( Швейцарія). Є версія, згідно з якою, готель побудували ще до заснування міста. За 900 років існування Zum Roten Bären управляли 51 власник, готель реставрували більше 10 разів. Фрагменти початкової забудови тільки в деяких номерах, а ось підвал залишився без змін. Останній раз капітальний ремонт в готелі робили в 2006 році. Забронювати номер на двох можна за вартістю від € 129,00.

Готель Kasteel Wittem, Нідерланди
Рік будівництва: 1125
Готель Kasteel Wittem знаходиться в замку, оточеному великим парком з деревами, яким більше ста років! Kasteel Wittem розташований в містечку Вітте між Маастріхт і Аахеном. Раніше тут була стара римська дорога. Цей маєток вважався одним із найбагатших аристократичних маєтків в Нідерландах, а його власник неймовірно впливовою особою. Гостями готелю були багато історичних і відомих людей, в числі яких Петро I. Замок став готелем в 1958 році, в 2010-му Kasteel Wittem придбали нинішні власники, Рональд і Сільвія де Мейжа-Рудлінг, і тепер колишній замок – це 4-зірковий готель класу люкс. Крім 112 номерів в готелі є бібліотека і зал, який часто орендують для проведення урочистих церемоній. Забронювати номер люкс, який знаходиться у вежі замку-готелю, можна за 5 800 грн за ніч.