Share Button

Рейк’явік, Ісландія – Reykjavik City Walk
Купивши авіаквитки в Ісландію , більшість туристів починають складати бюджет майбутньої подорожі. Ні для кого не секрет, що Ісландія країна не з дешевих. І крім близько 600 євро, необхідних на придбання авіаквитка в обидві сторони, туристу потрібно мінімум 70 євро на добу, щоб переночувати в готелі. Але навіть незважаючи на ці цифри, мандрівники і тут мають можливість заощадити. А все завдяки випускнику історичного факультету університету Ісландії Мартейн Бріма, який абсолютно безкоштовно проводить двогодинну пішу екскурсію по Рейк’явіку . У супроводі молодого гіда кожен бажаючий зможе познайомитися з основними пам’ятками міста, його історією і культурою.
Екскурсії проводяться щодня крім неділі о 13:00. Початок маршруту – будівля парламенту на площі Ingolfs Square. Молодий гід спілкується з туристами англійською мовою, але за домовленістю він може розповісти про місто і на іспанській або китайській.

creative+iceland+reykjavik+city+walk+2

Гонконг, Китай – Набережна Цім Ша Цуй
Щоб побачити відразу всі хмарочоси Гонконгу, насолодитися найбільшим світловим шоу в світі і ознайомитися з тонкощами мистецтва тайчі, потрібно всього лише забронювати авіаквитки на літак до одного з найкрасивіших міст Піднебесної. Там вирушайте на по-справжньому культове місце – набережну міста Коулун ЦІМ Ша Цуй. Вранці тут Ви зустрінете пана Нг і пані Ву, справжніх майстрів тайчі, які проводять для всіх бажаючих безкоштовні уроки. Поринути в древню китайську філософію бойового медитативного мистецтва можна по понеділках, середах і п’ятницях з 8 до 9 ранку. А ось кожен день ввечері, стоячи на набережній Цім Ша Цуй, Ви поринете в центр «Симфонії Вогнів» – це наймасштабніше світломузичне шоу в світі. Всього в тринадцяти хвилинах світла, вогнів, прожекторів і лазерних променів Ви знайдете відображення духу, енергетики та різноманітності всього Гонконгу

1059ad57612c02d3609d2413373fe634

Веллінгтон, Нова Зеландія – Музей Те Папа Тонгарева
Купивши авіаквитки в Нову Зеландію, не поспішайте витрачати гроші на різні екскурсії і поїздки, щоб дізнатися що-небудь про країну. У столиці держави – місті Веллінгтон, можна абсолютно безкоштовно опинитись в “місці, де знаходяться багатства цієї землі”. Саме так на нашій мові звучить назва новозеландського, одного з найбільших музеїв світу – Те Папа Тонгарева (Te Papa Tongarewa). Відвідуючи його, кожен мандрівник проходить шлях від скелетів динозаврів і артефактів древніх племен Майорі до сучасного мистецтва і передових інформаційних технологій.
Те Папа Тонгарева відкритий щодня, незважаючи на вихідні і свята з 10 до 6 (по четвергах до 7) вечора.

???????????????????????????????

Лондон, Великобританія – Концерти в Ковент-Гардені
Незважаючи на те, що Великобританія вважається найдорожчою країною для туристів (авіаквитки, громадський транспорт, харчування тощо стоять, здається, ціле багатство), культурно відпочити тут по кишені кожному. Наприклад, відомий Музей природної історії, Британський Музей або Музей Вікторії і Альберта, похід в які не потребують жодного фунта. Але справжній must visit для мандрівників-театралів – Королівський оперний театр в Лондоні , який часто називають просто «Ковент-Гарден». Це ж цілий статок, – скажете ви! Так – якщо Ви не підете на виставу в понеділок в обід. Саме в цей час кращі баритони виконують арії під акомпанемент талановитих піаністів. Вхідні квитки на такий спеціальний концерт можна забронювати абсолютно безоплатно за дев’ять днів до події, інакше Вам просто не вистачить місця в залі.

opera-jpg

Стамбул , Туреччина – Гранд Базар
Ви запитаєте, що ж може бути безкоштовного на одному з найбільших ринків у світі? Відповідь проста – гостинність. Опинившись між рядами прилавків Гранд Базару, Ви зможете відчути всі можливі почуття по черзі: від захоплення і до втоми і дратівливості (місцеві продавці досить наполегливі). Але щоб трохи відпочити, попити ароматного чаю і розслабитися, Вам зовсім не потрібно залишати межі ринку. Достатньо всього лише «здатися в полон» торговця килимами. Цей приємний чоловік люб’язно проведе Вас в зал, де обов’язково пригостить чаєм і влаштує цілу презентацію килимів з докладним описом. Таке пізнавальне шоу не вимагає ніяких витрат, якщо, звичайно, не враховувати вартість авіаквитків і проїзду по місту. З головою поринути в місцевий колорит Гранд Базару можна з 9 ранку до 7 вечора з понеділка по суботу.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Берлін, Німеччина – Рейхстаг
Справжньою візиткою усього Берліна , безсумнівно, є будівля Рейхстагу. Крім того, це ще й одна з найкрасивіших будівель, наповнених історією і духом минулого. Після війни будівля була практично повністю зруйнована. І тільки в 90-х її реконструювали за проектом відомого архітектора Нормана Фостера, який і встановив на даху Рейхстагу величезний скляний купол. Для бюджетних туристів будівля парламенту цікава не тільки своїм зовнішнім виглядом та історичною цінністю, але і вільним входом. Щоб переступити поріг Рейхстагу туристам необхідно зробити лише дві речі: придбати авіаквитки до Берліна і заздалегідь зареєструватися на спеціальному сайті (його легко знайти в інтернеті).

Посетить-Рейхстаг