Share Button

Пропонуємо трохи відволіктися від футбольних полів Франції і Евро-2016, але не йти далеко від футбольної теми.

Стадіон Оттмара Хітцфельда (Швейцарія)
На висоті 2000 м над рівнем моря в прямому сенсі врізаний в гори найвищий стадіон Європи . Футбольне поле, що носять ім’я Оттмара Хітцфельда, належить команді Gspon. І гравці і працівники клубу добираються до поля по канатній дорозі з села Штальден.

alpine-football-pitch-020
 
Адідас Футзал Парк (Токіо, Японія)
Футбольне поле на даху величезного шопінг центру Tokyu Toyoko в Токіо з’явилося в 2001 році, напередодні Чемпіонату світу з футболу, який Японія приймала спільно з Південною Кореєю.

japan-15-shibuya-soccer-1
 
The Float (Сінгапур)
Між унікальним плавучим стадіоном в затоці Марина-Бей і трибунами, що вміщають 3000 фанів і розташованими на березі, проходить ділянка траси Формули-1.

marina_bay_sands_singapuir_stadion_140946310
 
Футбольне поле в Тасіілаке (Гренландія)
Футбол – найпопулярніший вид спорту в Гренландії. І поки національна команда острова не є членом ФІФА, його жителі з задоволенням проводять час за грою на місцевих мальовничих стадіонах, наприклад як в місті Тасіілак.
 
488a6902-6d99-40a7-ac0b-31877b163ee5-2048x1536

Стадіон “Вікторія” (Гібралтар)
“Вікторія” – один з двох стадіонів Гібралтару. Багатофункціональний стадіон зі штучним покриттям розташувався в тіні прекрасної гори і вміщує 5000 уболівальників.
 
victoria_stadium_gibraltar

Стадіон в Ейді (Фарерські острови)
Поруч зі стадіоном в невеликому містечку Ейді є тільки парочка стоячих місць, а м’ячі частенько відлітають прямо в Атлантичний океан.

52954720
 
Поле в Атлаських горах (Марокко)
Не дарма футбол називають грою мільйонів. Ось і в Марокко в футбол грають всі і всюди. Наприклад, в таких пустельних декораціях Атлаських гір.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????