Share Button

Безымянный

З 3 жовтня 2016 року для пасажирів, які забронювали авіаквиток на рейс МАУ короткої та середньої тривалості в економічний клас є нове меню для попереднього замовлення бортового харчування.

Щоб заздалегідь сформувати свій сніданок, обід або вечерю на борту, пасажиру необхідно скористатися опцією попереднього замовлення харчування, вказавши інформацію про дату вильоту і маршрут і вибрати позиції з асортименту снеків, страв і сетів.

Крім основного, пасажирам пропонується спеціальне меню:

Надалі МАУ планує розширити меню бортового харчування, ввівши страви китайської кухні. Меню на кожного пасажира формується окремо, напої можна придбати безпосередньо на борту під час польоту.

Послуга Pre-ordered Meal доступна мінімум за 50 годин до вильоту. Попередньо замовити харчування можуть клієнти, які подорожують в економічному класі на більшості середньомагістральних рейсів МАУ. При цьому пасажирам з авіаквитками в Казахстан, Іран та Йорданію, в економічному і преміум-економ класах далекомагістральних рейсів, а також пасажирам з авіаквитками в бізнес клас всіх регулярних рейсів МАУ бортове харчування як і раніше надається безкоштовно.