Share Button

158700_original

Міжнародні авіалінії України – одна з найбільших і найуспішніших авіаційних компаній нашої держави. Тільки уявіть собі, за тиждень вона виконує близько 700 внутрішніх і міжнародних рейсів, поєднуючи Україну і близько сорока столиць і великих міст Європи, СНД, Близького Сходу, Азії та Африки. І, як виявляється, це ще не межа – авіакомпанія активно продовжує розширювати свою маршрутну мережу, пропонуючи клієнтам авіаквитки на літаки, що прямують в нові країни і міста. Так, вже в найближчому майбутньому авіаперевізник запускає ряд нових прямих рейсів і відновлює кілька старих. Для клієнтів МАУ вже доступні до продажу квитки на літаки за наступними напрямками:

З Івано-Франківська до Валенсії (Іспанія)
Рейси по даному напрямку МАУ відкриє вже 24 червня цього року. Перельоти будуть виконувати літаки «Боїнг 737» і «Ембрайєр 190», пропонуючи пасажирам послуги бізнес або ж економного класу обслуговування. Клієнти МАУ зможуть скористатися прямим регулярним рейсом два рази в тиждень – по понеділках і п’ятницях. Найдешевший авіаквиток в обидва боки обійдеться авіапасажирам в 290 USD.

З Івано-Франківська до Гданська (Польща)
З 25 червня пасажири МАУ зможуть долетіти з Івано-Франківська до польського міста Гданськ прямим регулярним рейсом, які заплановані двічі на тиждень: по вівторках і суботах. Авіаквитки в обидва боки доступні авіапасажирам за ціною від близько 120 USD.

З Івано-Франківська в Аліканте (Іспанія)
Між Аліканте і Івано-Франківськом літаки МАУ почнуть здійснювати прямі регулярні рейси з 26 червня 2016 року. Пасажири можуть придбати авіаквитки на літак з вильотом в неділю з Івано-Франківська і в понеділок з Аліканте. Вартість авіаквитків в обидва боки в економ класі стартує від 288 USD.

З Вінниці до Тель-Авіва (Ізраїль)
Прямим регулярним рейсом з Вінниці в сонячний Тель-Авів можна буде літати з 8 червня цього року. Літаки МАУ здійснюватимуть перельоти раз в тиждень (з Вінниці – у четвер, з Тель-Авіва – в середу). Ціна авіаквитка економ класу в обидва боки стартує від 196 USD.

З Вінниці до Варшави (Польща)
В рамках програми розвитку міжнародного повітряного сполучення з регіонів України в літньому сезоні, починаючи з 26 червня 2016 року, МАУ виконуватиме прямі регулярні рейси з Вінниці до Варшави. Перельоти здійснюватимуться двічі на тиждень: з Вінниці – по понеділках і п’ятницях, з Варшави – по четвергах і неділях. Вартість авіаквитка економ класу в обидва боки – близько 140 USD .

З Києва в Пальма-де-Майорку (Іспанія)
Прямі сезонні перельоти за маршрутом Київ – Пальма-де-Майорка – Київ почнуть виконуватися з 3 червня. Лайнери МАУ літатимуть двічі на тиждень – у вівторок і п’ятницю. На авіаквиток в обидві сторони пасажири витратять мінімум 410 USD . Слід врахувати, що ціна авіаквитків може змінюватися, все залежить від коливань курсу гривні до долара США.

З Києва до Анкари (Туреччина)
Прямим рейсом між столицями України і Туреччини клієнти МАУ зможуть літати з 30 жовтня. Даний рейс щодня виконуватимуть сучасні літаки «Боїнг 737». Пасажири можуть оформити авіаквитки в бізнес або економічному класі обслуговування. Ціна найдешевшого квитка в обидва боки стартує від 246 USD.

З Києва в Коломбо (Шрі-Ланка)
З 1 листопада цього року літаки авіаційної компанії МАУ почнуть виконувати регулярні прямі рейси за маршрутом Київ – Коломбо – Київ. Пасажири, які оформили авіаквитки, летітимуть на далекомагістральних літаках «Боїнг 767-300» в одному з трьох доступних класів обслуговування – економ, преміум економ або бізнес. Вартість авіаквитка в обидві сторони становить від 628 USD .