Показати ціни в
Testing server U
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]

Азія і Австралія

Авіаквитки в Азію і в Австралію

 

Особливості

Ще до недавнього часу Азія була найекзотичнішою, а зараз стала улюбленицею гурманів по всьому світу. Мало хто не пробував або не любить азіатську кухню. Але, не дивлячись на те, що Азія стала ближчою і знайомою нам, вона не втратила свою привабливість для мандрівників. Всі країни Азії різні, і до подорожі в кожну з них треба готуватися окремо.

Австралія ж – рай для всіх можливих видів водного спорту. Тільки тут ніколи не відмовлять у допомозі тому, хто загубився в океані.

 

Важливо знати мандрівникові

Подорожуючи в азіатські країни, важливо пам’ятати, що вони сильно відрізняються від України в усіх відношеннях: культура, клімат, кухня, вірування. Хоча в більшості привабливих для мандрівників країн туристична інфраструктура розвинена дуже добре, все одно важливо вивчити особливості країни і не нехтувати порадами гідів і тих, хто там вже бував.

Азіатські народи відрізняються своїм шанобливим ставленням до власної релігії. Якщо Ви плануєте відвідувати релігійні центри Азії, будьте обережні в поведінці, щоб не зробити чогось недозволенного. Будьте уважні, і Ваша цікавість і виховання будуть винагороджені сповна.

Азіатська кухня, яку ми зустрічаємо в Україні відрізняється від оригінальної, яку готують в Азії. Замовляючи щось, не соромтеся уточнювати і перепитувати: спеції, неприготовані продукти, специфічні фрукти і овочі можуть бути важкими для Вашого шлунка. Крім того, не варто їсти те, що приготовлено прямо на вулиці. І обов’язково візьміть з собою ліки від шлункових розладів.

Популярні напрямки Азії в більшості своїй відрізняються вологим і спекотним кліматом. Будьте уважні – якщо Ви погано переносите таку погоду, плануйте подорож у найсухішу пору або не виходьте з готелів поодинці.

Проблеми з поширеністю наркотиків в азіатських країнах призвели до дуже суворого законодавства в цьому відношенні. Про це теж не треба забувати.

Що стосується Австралії, то подорож туди потребує особливо ретельної підготовки. Оскільки багато видів тварин і рослин в Австралії захищені законом, Вам потрібно пройти карантин і безліч перевірок. А також надати документи і медичні свідоцтва.

 

Види відпочинку

Від простого відпочинку на березі океану до шопінг-турів і дискотек – країни Азіатського континенту пропонують своїм гостям все, що душа забажає.

Австралія ж – рай для любителів океану. Тут своє місце під Сонцем знайдуть і екстремали, що ловлять хвилі на великому бар’єрному рифі, і любителі сонця і пляжів, наприклад, на острові Лайзард-Айленд (Лізард) – одному з найбільш ексклюзивних курортів у світі.

 

Варто відвідати

Азія: символ Китаю, Велику Китайську стіну, символ любові Тадж-Махал, Заборонене місто – Імператорський палац у Пекіні, гора Фудзі (Фудзіяма) в Японії, буддійський храм Боробудур (Індонезія), Аютію (Аюдхая, Аюттхая, Аюттайя) – стародавнє місто в Таїланді…

Австралія. У Сіднеї: Національний парк Блакитні Гори, оперний театр, акваріум і знаменитий Морський Музей. У Мельбурні: трасу Формули-1, фінали чемпіонатів світу та тенісне гран-прі. А також Парк Какаду, острів Магнетик-Айленд, Лайзард-Айленд (Лізард), Тасманія…

asia_big
asia_big_2
australia_big
Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.