Share Button

19522

Пасажири авіакомпаній Turkish Airlines і Atlasglobal зможуть змінити дату вильоту або повернути квитки без штрафу, якщо їх виліт був запланований на найближчий час.

Згідно з правилами Turkish Airlines , якщо пасажир повинен був летіти до Стамбула чи через Стамбул до 5 липня і купив квиток до 28 червня, він може здати квиток, навіть частково використаний, без штрафів, або безкоштовно перенести дату вильоту на рейси до 31 липня. При цьому авіакомпанія не стягує доплату, якщо на обрану дату доступний тариф вище, ніж спочатку оплачений.

Авіакомпанія Atlasglobal надає безкоштовне повернення і обмін квитків, якщо пасажиру потрібно було летіти до 5 липня включно. Для інших дат повернути або змінити квиток можна тільки за правилами, які передбачені тарифом.

Нагадаємо, 28 червня в аеропорту Стамбула імені Ататюрка кілька смертників підірвали себе, влаштувавши перед цим стрілянину. Робота аеропорту була перервана на кілька годин. Зараз аеропорт приймає і відправляє літаки, проте деякі рейси скасовані.

Пасажирам рекомендується перевіряти статус вильотів перед виїздом в аеропорт.