Share Button

miniport-nedir

Авіакомпанія Turkish Airlines представила новий сервіс Miniport для пасажирів, які відвідують Стамбул. Сервіс надає можливість здати багаж по прильоту в Стамбул в спеціальному пункті в аеропорту імені Ататюрка, і відправитися насолоджуватися чудовими краєвидами Стамбула. Багаж акуратно і в строк доставлять в спеціальний пункт Miniport авіакомпанії на площі Таксим, де його можна буде забрати в зручний для мандрівника час.

Аналогічна послуга діє і в зворотному напрямку: речі можна здати в місті і забрати їх в аеропорту якщо до вильоту залишається не менше п’яти годин, а пасажир летить не в США, Канаду, Ізраїль або Великобританію. Забрати багаж в спеціальному пункті аеропорту імені Ататюрка потрібно за 2 години до вильоту.

Офіс Miniport в аеропорту працює цілодобово, а на площі Таксим – з 07:00 до 23:00. Речі в аеропорт доставляються три рази на день: о 09:00, 13:30 і 18:30. Етапи доставки багажу можна легко відстежувати в мобільному додатку.

Функціонал сервісу Miniport буде розширюватися за рахунок партнерства з найкращими готелями Стамбула. Згодом мандрівникам буде доступна не тільки опція доставки багажу в пункт Miniport на площі Таксим, але і можливість вибирати готель з числа партнерів авіакомпанії для доставки багажу безпосередньо в готель.